Strony WWW

Projektujemy strony internetowe, platformy e-commerce i landing page’e.
Tworzymy koncepcje kreatywne skupione na funkcjonalności i wraz z zespołem kreatywnym, analitycznym i account’ckim konsekwentnie je realizujemy. Mamy doświadczenie w projektach dla marek funkcjonujących w relacji B2B, jak i B2C.

Jak przygotowujemy strony internetowe?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak współpracujemy z firmami z branży IT?

Nexocode to krakowska firma zajmująca się produkcją oprogramowania, z którą współpracowaliśmy na wielu etapach rozwoju – pomogliśmy jej w stworzeniu strategii i zorientowaniu się na działania związane ze sztuczną inteligencją Przeprowadziliśmy rebranding całej firmy wraz ze stworzeniem nowej strony internetowej. Wsparliśmy ją w działaniach związanych z tworzeniem contentu, komunikacją w mediach społecznościowych oraz e-mail marketingiem.

Dlaczego warto zadbać
o stronę www?

Budowanie platformy z pomocą ekspertów przyspiesza zwrot inwestycji.
Strona internetowa jest kluczową formą komunikacji wizualnej. Pełni funkcję internetowej wizytówki marki, dlatego może być zachętą bądź przestrogą
dla potencjalnego odbiorcy. Dodatkowo, poprawnie skonstruowany na poziomie funkcjonalności, emocji czy estetyki projekt zapewnia płynność, bezpieczeństwo
i przede wszystkim możliwość dokonania zakupu przez klienta.

Kto nad tym pracuje?

Nasz zespół koncentruje się na spełnieniu potrzeb klienta poprzez zaangażowanie i potrzeb użytkowników strony dzięki kreatywnemu i merytorycznemu podejściu. W pierwszej linii opieką i kontaktem z klientem zajmuje się jeden z naszych account’ów. Project manager dba o timeline, graficy i UX designerzy o estetykę i funkcjonalność, a konsultant SEO o jak najlepsze pozycjonowanie strony. Teksty powierzamy w ręce doświadczonych copywriterów, a końcowe audyty -analitykom.

Chcesz skonsultować działania marketingowe swojej firmy? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Wypełnij formularz i wyślij. Odpiszemy, by umówić się na 30-minutową, bezpłatną rozmowę strategiczną.

Podczas rozmowy poznamy lepiej Twoje potrzebyi wstępnie dobierzemy odpowiednie narzędzia do ich realizacji. Jeżeli stwierdzisz, że chcesz je wdrożyć, z chęcią w tym pomożemy!


  Formularz został wysłany!

  W ciągu najbliższego dnia roboczego odpiszemy na podany adres z kilkoma pytaniami natemat Twojej firmy.

  Następnie dobierzemy najlepszych specjalistów po dwzględem Twoich potrzeb, aby móc odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Do ustalenia pozostanie tylko data i preferowana forma spotkania!

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami

  Martyna Soja

  New Business Manager

  +48 690 003 349
  +48 71 341 71 40
  martyna.soja@neonwave.pl

  Basia Zaryczańska

  Management Assistant

  +48 530 520 207
  +48 71 341 71 40
  basia.zaryczanska@neonwave.pl