Social media

Budujemy świadomość i wizerunek brandów w social mediach, rozszerzając zasięgi ich dotarć i optymalizując płatne kampanie tak, by osiągały najlepsze rezultaty.
Marka zyskuje odbiorców, którzy utożsamiają się z jej wartościami i coraz chętniej wchodzą z nią w interakcję.

Dlaczego obecność
w social mediach jest
tak kluczowa?

Kreacja publikacji na TikToku, Instagramie, Facebooku czy LinkedInie jest kluczem do długotrwałej relacji z odbiorcami. Social media są przestrzenią sprzedaży, wymiany opinii i konfrontacji klientów z wartościami marki, dlatego tak istotne jest prowadzenie ich zgodnie z trendami oraz w oparciu o przyzwyczajenia
i preferencje grupy docelowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak współpracujemy z firmami z branży IT?

Nexocode to krakowska firma zajmująca się produkcją oprogramowania, z którą współpracowaliśmy na wielu etapach rozwoju – pomogliśmy jej w stworzeniu strategii i zorientowaniu się na działania związane ze sztuczną inteligencją Przeprowadziliśmy rebranding całej firmy wraz ze stworzeniem nowej strony internetowej. Wsparliśmy ją w działaniach związanych z tworzeniem contentu, komunikacją w mediach społecznościowych oraz e-mail marketingiem.

Jaki kanał komunikacji wybrać?

W zależności od branży, charakteru firmy i cech grupy docelowej warto obrać zróżnicowane kanały dotarcia. Każde z nich charakteryzuje się nieco odmienną komunikacji – przekaz marki powinien być do tego dostosowany.

Doświadczenie, regularne śledzenie trendów i obserwacja zmian pozwala nam kształtować publikacje, które osiągają zamierzone rezultaty i cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców.

Chcesz skonsultować działania marketingowe swojej firmy? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Wypełnij formularz i wyślij. Odpiszemy, by umówić się na 30-minutową, bezpłatną rozmowę strategiczną.

Podczas rozmowy poznamy lepiej Twoje potrzebyi wstępnie dobierzemy odpowiednie narzędzia do ich realizacji. Jeżeli stwierdzisz, że chcesz je wdrożyć, z chęcią w tym pomożemy!


  Formularz został wysłany!

  W ciągu najbliższego dnia roboczego odpiszemy na podany adres z kilkoma pytaniami natemat Twojej firmy.

  Następnie dobierzemy najlepszych specjalistów po dwzględem Twoich potrzeb, aby móc odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Do ustalenia pozostanie tylko data i preferowana forma spotkania!

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami

  Martyna Soja

  New Business Manager

  +48 690 003 349
  +48 71 341 71 40
  martyna.soja@neonwave.pl

  Basia Zaryczańska

  Management Assistant

  +48 530 520 207
  +48 71 341 71 40
  basia.zaryczanska@neonwave.pl