Jak marketing wpływa na firmy z branży IT?

Marketing w branży IT jest jednym z kluczowych elementów stanowiących o sukcesie nowoczesnej firmy. Dobrze prowadzone działania marketingowe pozwolą dotrzeć do dwóch najważniejszych grup docelowych dla każdej firmy IT – z jednej strony będą stanowiły wsparcie dla działań zorientowanych na pozyskiwanie nowych klientów, z drugiej strony zachęcą nowych pracowników do dołączenia do firmy.

W obu tych grupach panuje duża konkurencja – polskie firmy muszą konkurować z kilkudziesięcioma tysiącami firm z całego świata, które zajmują się rozwojem oprogramowania, w dodatku często operujących z tańszych rejonów.

Mimo pewnego dostrzegalnego spowolnienia, na naszym rynku pracy wciąż brakuje programistów, a firmy wciąż ze sobą o nich konkurują – stąd stale rosnące pensje, prześciganie się w benefitach etc.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak współpracujemy z firmami z branży IT?

Nexocode to krakowska firma zajmująca się produkcją oprogramowania, z którą współpracowaliśmy na wielu etapach rozwoju – pomogliśmy jej w stworzeniu strategii i zorientowaniu się na działania związane ze sztuczną inteligencją Przeprowadziliśmy rebranding całej firmy wraz ze stworzeniem nowej strony internetowej. Wsparliśmy ją w działaniach związanych z tworzeniem contentu, komunikacją w mediach społecznościowych oraz e-mail marketingiem.

 

Jak możemy wesprzeć Twoją firmę?

Współpracujemy z firmami z branży IT pomagając im w promocji usług oraz produktów związanych z rozwojem oprogramowania i nowymi technologiam poprzez:

Chcesz skonsultować działania marketingowe swojej firmy? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Wypełnij formularz i wyślij. Odpiszemy, by umówić się na 30-minutową, bezpłatną rozmowę strategiczną.

Podczas rozmowy poznamy lepiej Twoje potrzebyi wstępnie dobierzemy odpowiednie narzędzia do ich realizacji. Jeżeli stwierdzisz, że chcesz je wdrożyć, z chęcią w tym pomożemy!


  Formularz został wysłany!

  W ciągu najbliższego dnia roboczego odpiszemy na podany adres z kilkoma pytaniami natemat Twojej firmy.

  Następnie dobierzemy najlepszych specjalistów po dwzględem Twoich potrzeb, aby móc odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Do ustalenia pozostanie tylko data i preferowana forma spotkania!

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami

  Martyna Soja

  New Business Manager

  +48 690 003 349
  +48 71 341 71 40
  martyna.soja@neonwave.pl

  Basia Zaryczańska

  Management Assistant

  +48 530 520 207
  +48 71 341 71 40
  basia.zaryczanska@neonwave.pl